Makyaj


Kusursuz bir görünüm yüzün her bölümünün muhteşem olmasıdır. Gözler, yanaklar ve dudaklar birbirinden rol çalmaz. Hepsi kendi şeklinde muhteşem görünürler. 4 basit adımda muhteşem bir görünüme ulaşmak ise çok kolay.

Muhteşem Bir Görünüm İçin 4 Basit AdımKusursuz bir görünüm yüzün her bölümünün muhteşem olmasıdır. Gözler, yanaklar ve dudaklar birbirinden rol çalmaz. Hepsi kendi şeklinde muhteşem görünürler. 

1.Adım: Nemlendirici ile cildi hazırladıktan, daha yumuşak ve doğal görünen bir cilt için yüzünüze likit fondöten uygulayın. Yüzünüzün etrafında hafifçe pudra gezdirin. 

2.Adım: Göz kapaklarınıza altın kahve parlak göz farı uygulayın. Gözlerinizi daha çarpıcı hale getirmek için küçük göz farı fırçası ile alt göz çizginize kahverengi toz far uygulayın. Kirpiklerinizi kıvırın ve maskara ile göz makyajınızı tamamlayın.

3.Adım: Yanaklarınızı şeftali allık ya da kahverengi bronzer ile renklendirin. Böylece yüzünüze boyutlandırarak daha muhteşem görünmesini sağlayın. 

4.Adım: Dudaklarınıza cesur bir turuncu ruj sürün. Böylelikle muhteşem makyajınızı tamamlayın. Denemesi kolay bu görünüm ayrıca size profesyonel bir makyaj görünümü de sağlar.