Saç Bakımı


Tavsiyelerimizle saçlarınıza da bahar gelsin.

Saçlarınızda Bahar Esintisi

Kış aylarının sert ve kuru havasından kurtulup saçlarımıza bakım yapma vakti geldi... Sizi, saçınızda yapacağınız küçük değişikliklerle çok daha iyi ve yenilenmiş hissetmeye davet ediyoruz!

Bütün kış boyunca kuruyan ve yıpranan saçlarınız, yaz aylarında güneş ile daha da kuruyacak ve kırılacaktır. Bundan dolayı bahar ayları; saçlarınızın nem dengesini sağlamanız için önemli bir dönem.  Saç tipinize uygun bakım ürünleri birçok açıdan saç sağlığınızı destekler. Saçlarınızı aşırı fön ısısından korumak için tasarlanan ürünler de bakımınız için faydalı olacaktır.

2014 baharında saçlarınızı özgür bırakmaya hazır olun. Bu baharda renk renk tokalar, taçlar ya da fularlarla şaçları süslemek; ensede atkuyruğu, dağınık topuz modeli ile saçları şekillendirmek; çok revaçta.

Geçen yıl sıkça karşılaştığımız ombre yani saçın diplerinin koyu bırakılarak uçlarının açılması modası bu yıl tam tersi şekliyle karşımızda. Gölgeleri ise daha çok doğal kahverengi renklerin üzerinde göreceğiz. İçinde hafif bir kızıllık barındıran kahverengi tonlar, platin sarısı ve kömür siyahı saçlar ise 2014 bahar aylarına özgü modellerle popülaritesini korumaya devam ediyor.