Cilt Bakımı


Victoria's Secret modelleri dünyadaki en seksi, en güzel kadınlar olarak düşünülür. Her yıl gerçekleşen show’a hazırlanırken, modeller kusursuz vücutları kadar saçları ve ciltleri konusunda da çok fazla vakit harcar. Onlar gibi kusursuz bir vücut ve ışıldayan bir cilt istiyorsanız, doğru yiyecekle beslenin ve bedeninizi Victoria's Secret melekleri kadar güzel şekillendirmek için spor yapın. 

Victoria’s Secret Modellerinin Benzersiz Güzellik İpuçlarıVictoria's Secret modelleri dünyadaki en seksi, en güzel kadınlar olarak düşünülür. Her yıl gerçekleşen show’a hazırlanırken, modeller kusursuz vücutları kadar saçları ve ciltleri konusunda da çok fazla vakit harcar. Onlar gibi kusursuz bir vücut ve ışıldayan bir cilt istiyorsanız, doğru yiyecekle beslenin ve bedeninizi Victoria's Secret melekleri kadar güzel şekillendirmek için spor yapın. 
 
Her şey beslenme ve ne yediğiniz ile başlıyor. 

Daha az yemek aslında kilo vermenize yardımcı olmayacaktır çünkü daha az yedikten bir kaç gün sonra vücut, metabolizmanın yavaşlamasını anlamına gelen enerji muhafaza eder moda geçiyor. Bu durum yorgun ve gergin hissetmenize yol açıyor. Bu nedenle Victoria's Secret modelleri hiç bir öğünü atlamıyor ve aç kalmayı bile denemiyor. Dengeli bir diyet uyguluyorlar. Örneğin, protein, iyi yağ, karbonhidrat ve sebze ile uğraşan her öğün. Yemeklere rağmen, tatlı için bir elma ya da yoğurt yiyebilirsiniz. Yanı sıra kutu soda ya da bir dilim kek gibi içi boş şekerli yiyecekler ya da içecekler tüketmenizin imkanı yok. Bir ödül olarak bazen çikolata yiyebilirsiniz. 

Spor antremanlarınıza aşık olmanızı sağlayacak  çok yönlü egzersizler 
Bir deri bir kemik stil artık moda değil. Güçlü güzellik yükselişte. Victoria's Secret modelleri için kusursuz görünmek o kadar da kolay değil. Böylesi iyi bir forma gelebilmek için çok çalışıyorlar. Victoria's Secret melekleri egzersizleri seviyor. Hepsi sporu eğlenceli hale getirmenin bir yolunu buluyorlar. Tercih ettikleri egzersizler ise, yoga, boks, ağırlık çalışmalar, bisiklet, koşu ve ip tırmanma! Victoria's Secret melekleri güzel olarak doğmuş olsalar da çoğu zayıf olarak büyümedi. Bu yüzden sahip oldukları bedende olmak için çok çalışmak zorundalar. Her kız farklıdır ve siz de kendi vücudunuz için elinizden geleni yapın.